17 Aralık Salı Gerçeğin Peşinde Neden Yok?

17 Aralık Salı Gerçeğin Peşinde Neden Yok?

17 Aralık Salı günü saat 14:00 da başlayan gündüz kuşağının sevilen programlarından Gerçeğin Peşinde başladı ancak 30 dk aradan sonra program bitti ve dizi kanalda verilmeye başladı. Gerçeğin Peşindeyi bekleyen izleyiciler ise neden yok sorularını sordu.

17 Aralık Salı Gerçeğin Peşinde Neden Yok?

Star TV ekranlarında inci hanımın sunduğu gerçeğin peşinde programı 17 Aralık Salı günü saat 2:00’de başladım ikide başladıktan sonra reklam arası veren ve 2:30’da tekrar yayına giren gerçeğin peşinde de inci hanımın rahatsızlanmasından dolayı bugün programın yapılmayacağı açıklandı bu nedenle programı yerine Star TV ekranlarında bir dizi yayına girdi inci hanımın sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi ufak bir hastalık geçirdiği için programı yapamayan inci hanım şu anda evinde dinleniyor.

Gerçeğin Peşinde Yusuf Güneş Cinayeti;

Star TV ekranlarında izlediğimiz inci hanımın sunduğu gerçeğin peşinde de muhtar Yusuf Güneş’in ölümün hala çözümlenemedi son aylarda en çok takip edilen haber olması yine de Yusuf Güneş’in ölümü oldukça merak ediliyor muhtar Yusuf güneşi kime öldürdü bu cinayetin sorumluları kim. Yusuf Güneş’in eşi kocasının vurulduğunda sesleri duymadığını dile getirdi bunun üzerine inci hanım aynı evin içinde seslerin nasıl duymuyorsun diyerek eşine çıkıştı . Yusuf güneş cinayetinde eşinin kardeşleri üzerinde durulmaya başlandı Yusuf güneşin karısı kardeşlerini savunuyor mu Yusuf güneşi karısını kardeşlerimi öldürdüm sizlerde fikirlerinizi yorumlar da bizimle paylaşabilirsiniz.