16 Aralık Pazartesi Zuhal Topalla Sofrada Yarışmacıları, Pazartesi Günü Gözde Kaç Puan Aldı?

16 Aralık Pazartesi Zuhal Topalla Sofrada Yarışmacıları

Fox tv ekranlarında heyecanla seyredilen, günlük yemek programı Zuhal Topalla Sofrada programı izleyenleri meraklandırmaya devam ediyor. Her hafta ayrı ayrı kaynana ve gelinler ile yarışan Zuhal Topal şaşırmaya devam ediyor. İlginç kaynanalar ilginç gelinler ile her hafta eğlenceli, gergin dakikalar izleyenleri şaşırtıyor.

16 Aralık Pazartesi Zuhal Topalla Sofrada Yarışmacıları

Geçtiğimiz hafta Zuhal Topalla Sofrada programı Ankara’da yapılmıştı. Ankara Yava dan Desti kebabına, Arabaşı çorbasına kadar bir çok lezzet ile yarışmacılar ödül için kapışmıştı. Ödülü ise Pazartesi günü Gamze hanım kazanmıştı. Zuhal Topal Gamze geline 8 puan vermiş ve yemeklerini de çok beğenmişti. Gelelim bu hafta (16-21 Aralık) yarışmacılarına;

Bu hafta yine bizleri birbirinden renkli yarışmacılar bekliyor. Zuhal Topalla Sofrada yarışması bu hafta İstanbuldan yayınlanacak. Gelin hep birlikte kaynana ve gelinleri tanıyalım;

Yeni Hafta Kaynana ve Gelinleri;

Fox TV ekranlarında yayınlanan Zuhal topalla sofrada yarışmasında yine sert ve detayci kayınvalideler ve azimli durumdan hiç haksızlık hak etmeyen gelinler ile dolu dolu bir haftaya daha giriyoruz.
Pazartesi günü yarışmacısı Gözde Çağıl gelin ve kayınvalidesi Zeliha Çağıl İzmir’e götürecek ödülü.
Salı günü yarışmacısı Derya çeriş gelin ve kayınvalidesi Müzeyyen çeriş
Çarşamba günü yarışmacısı Seyhan Ateş gelin ve kayınvalidesi Sadet Ateş.
Perşembe günü yarışmacısı Ayşe gürz gelin ve kayınvalidesi de Ayşe gürz.
Cuma günü yarışmacı Merve Dinç gelin ve Kayınvalidesi Havva Dinç kayınvalide gelin Karadeniz’in hırçınlarindan ikiisde birbirinden inat. Bu günkü yarışmacı Gözde Çağıl ve kayınvalidesi Zeliha Çağıl haftanın ilk günü neler yapacak kaç puan alacak hep beraber öğrenelim.

 

Pazartesi Günü Yarışmacısı Gözde Kaç Puan Aldı?

Ayşe Hanım : 5 puan

Müzeyyen Hanım: 3 puan

Saadet Hanım: 3 puan

Havva Hanım: 3 puan

Zuhal Topal: 5 puan

Gözde toplamda 19 puan alıyor.